Poznej naše sponzory

OFICIÁLNÍ PARTNER

Czech Convention Bureau

Czech Convention Bureau působí v rámci agentury CzechTourism od roku 2010. Zásadní důraz klade na jednotnou propagaci České republiky coby atraktivní MICE destinace a na efektivní koordinaci marketingových aktivit v oblasti kongresového a incentivního cestovního ruchu.

Czech Convention Bureau je neutrálním partnerem a základním kontaktem pro všechny, kteří plánují uspořádat v České republice jakoukoli MICE akci.

Czech Convention bureau může pomoci s:
plánováním akce,
výběrem vhodných partnerů
organizací prohlídky lokalit
přípravou společenského programu
dodržením rozpočtových cílů

Naše doplňkové služby zahrnují:
propagační materiály,
propagační video a fotogalerie s více než 5000 volně dostupnými fotografiemi,
edukační činnost
spolupráci v rámci kampaní kandidatur a kongresů

MEDIÁLNÍ PARTNER

Počitek

Počitek – časopis Katedry psychologie FF UK založený nadšenými studenty, odstartoval svou dráhu na jaře 2019 a pyšní se již šesti úspěšnými čísly. Najdete v něm původní rozhovory se zahraničními osobnostmi, články o praxi či psychoterapeutických směrech, doporučení na stáže, soutěže a mnohem víc! Jsme aktivní i na Facebooku a Instagramu, kde nás můžete sledovat, aby vám nic ze světa psychologie neuniklo. Těšit se na nás můžete ve čtecím koutku konference. A pokud by se vám naše práce líbila, můžete časopis odebírat! Stačí napsat přes sociální sítě nebo na pocitek@ff.cuni.cz Díky podpoře Katedry psychologie FF UK a sponzorů je to zdarma.

SPONZOŘI

Růžový slon

RuzovySlon.cz už 18 let provází světem sexu a mění pohled české populace na něj. V prodejně i e-shopu odborníci vybírají nejzajímavější erotické pomůcky z celého světa, které jsou parádním prostředkem k experimentům s vlastní sexualitou, posouváním hranic a oživením stereotypního sexu. Součástí odborného poradenství je také tvorba instruktážních videí a testování erotických hraček. Ruzovyslon.cz se už potřetí stal vítězem ankety Shop roku v kategorii Cena popularity: Erotické zboží.

Bookport

BOOKPORT je moderní on-line knihovna.
Získejte přístup k tisícům knih a čtěte zcela bez omezení. Číst můžete doslova odkudkoliv, a to na všech zařízeních – počítači, mobilním telefonu, tabletu. Pozice v knize se vám navíc synchronizuje napříč zařízeními. V aplikaci můžete číst i na cestách, bez připojení k internetu. Automatická synchronizace mezi webem a aplikací zajistí, že již nemusíte listovat a přemýšlet, kam jste dočetli. Můžete ve čtení volně přecházet z mobilu na tablet nebo počítač a ihned pokračovat tam, kde jste na jiném zařízení skončili. Co dalšího papírová kniha neumí? Být vždy po ruce, nastavit velikost písma podle potřeby, vkládat poznámky, které lze mazat a upravovat, nebo třeba zapnout noční režim.

Lipoelastic

Jsme česká rodinná společnost zabývající se výrobou pooperačního prádla po plastických a estetických zákrocích již od roku 2002.

JP KOVO s.r.o.

Společnost JP KOVO s.r.o. nabízí služby v oboru zámečnické a klempířské výroby a CNC obrábění kovů při použití moderních metod. Jako firma neustále zkvalitňuje své služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků. Hlavní předností je dlouholetá zkušenost, proto se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení Vaší zakázky samozřejmě s veškerou pečlivostí.

Palmknihy

Palmknihy jsou online knihkupectví plné e-knih, audioknih a nově také klasických tištěných knih. Jako největší obchod s e-knihami s nejdelší tradicí v Česku jsou odborníky na digitální čtení, rádi pomáhají těm, kdo se čtečkou začínají a na e-knihy lákají všechny bez ohledu na věk nebo oblíbený žánr. V přehledném a intuitivním e-shopu můžete v okamžiku vybrat, nakoupit, stahovat a číst. Velká nabídka tištěných knih, objednávky odesíláme do 24 hodin. Na Palmknihách najdete lákavé slevy, e-knižní předprodeje, díky kterým se do žhavých novinek můžete pustit s předstihem a také knižní tipy.

PODPOROVATELÉ

Ostravská univerzita

Filozofická fakulta Ostravské univerzity je složená z 12 kateder, kde se vyučuje více než sedm desítek nejrůznějších oborů – jsou to především cizí jazyky, psychologie, sociologie, český jazyka a literaturu, historie, filozofie, dějiny umění… Mimo to má 4 vědecko-výzkumná centra spolupracující s řadou zahraničních univerzit. Svým studentům nabízí vědecké příležitosti, praxi, nadstandardní studijní nástavby, vynikající zázemí založené na moderním vybavení a individuálním přístupu pedagogů, zahraniční pobyty a další příležitosti, které zvyšují jejich konkurenceschopnost, kompetence, znalosti a připravují je především na trh práce.
Ostravská Filozofická fakulta se snaží své hodnoty a postoje založené na humanitních základech přenést do veřejného prostoru, pravidelně proto pořádá veřejné přednášky, diskuze, workshopy, spolupracuje s řadou neziskových a vzdělávacích institucí, firmami, středními školami, městem i krajem. Své aktivity, humanitní a společenské vědy prezentuje ve fakultním magazínu OFFline, který mimo jiné reflektuje současné problémy a společenské dění.

Psychologie a její kontexty

Jedná se o recenzovaný odborný časopis, vydávaný Filozofickou fakultou Ostravské univerzity. Časopis Psychologie a její kontexty je zaměřen na široký okruh otázek z teoretické, metodologické oblasti i ze sféry aplikací psychologie do každodenního života. Cílem je poskytnou psychologům i autorům z příbuzných vědních oblastí platformu k veřejné prezentaci svých poznatků z výzkumu, názorů do diskuze i dojmů z přečtené odborné literatury, a také dát možnost odborné veřejnosti seznámit se s těmito výsledky a názory. Časopis Psychologie a její kontexty vychází dvakrát ročně. Věříme, že Vás obsah časopisu zaujme a budete i do budoucna číst další čísla, která pak budeme moci díky Vašemu zájmu připravovat. 

Univerzita Palackého v Olomouci

Poslání : Vzdělávat a rozvíjet studenty v souladu s aktuálními vědeckými poznatky a potřebami praxe a realizovat kvalitní vědeckovýzkumnou činnost s cílem přispět k obohacení psychologické vědy.

Hodnoty: Akademická svoboda, Etické principy, Vědecká poctivost, Otevřenost vůči novému, Vzájemná  solidarita a respekt, Úcta k tradicím katedry

Vize: Katedra psychologie FF UP v Olomouci chce být:

  • renomované pracoviště pro psychologický výzkum a vzdělávání v regionu Střední Evropy,
  • pracoviště zachovávající kontinuitu dobrých mezilidských vztahů a tradic katedry,
  • pracoviště reagující na potřeby společenské praxe

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Pedagogická fakultu JU najdeme v centru Českých Budějovic, naše fakulta se dělí na 2 budovy – Katedra psychologie sídlí v ulici Dukelská 9. Na naší fakultě naleznete také Ateliér arteterapie. Ateliér poskytuje jako jediný v České republice vysokoškolské studium (bakalářské, neučitelské – distanční) intervenční arteterapie.
Katedra psychologie vznikla v roce 1998 sloučením kateder pedagogiky a psychologie, od listopadu 2020 existuje samostatně jako Katedra psychologie – nalezneme ji v Sekci kateder pedagogiky a psychologie. Vedoucí katedry je paní prof. PaedDr. Iva Stuchlíková, CSc. Katedra pořádá každoročně Adaptační a seznamovací kurz pro první ročník oboru psychologie, kde se studenti seznamují se svými vyučujícími a 
Na katedře nalezneme taktéž Neuropsychologickou laboratoř Jihočeské univerzity a Vysokoškolskou psychologickou poradnu poskytující pedagogicko-psychologické služby studentům a zaměstnancům JU. Část pracovníků katedry slouží zároveň i v poradně. 
V době pandemie vznikl důležitý výzkum JUPSYCOR. Psychologický výzkum dopadů koronaviru v ČR. První vlna výzkumu JUPSYCOR probíhala 67 dní, v období od 18. března do 24. května 2020, zúčastnilo se jí 2754 respondentů. Výsledky byly podkladem pro vědecké studie a byly prezentovány odborné i laické veřejnosti.
Projekt CPACT (Komputační psycholingvistická analýza českého textu) se pohybuje na pomezí dvou oborů – psychologie a lingvistiky. Ve výzkumu se sleduje vztah mezi osobností člověka a slovy, která užívá. Díky počítačovému zpracování přirozeného jazyka, které provádějí lingvistické aplikace a naprogramované neuronové sítě, můžeme slovní komunikaci popsat způsobem, který pro nás byl dříve nedostupný. Tyto metody poté propojujeme s nástroji výzkumné psychologie a zjišťujeme, které konkrétní charakteristiky slov jsou vázány na vybrané charakteristiky mluvčího.
Projekty pedagogické fakulty JU: Inovace přípravy učitelů pro praxi, Inovace studia učitelství pro střední školy na Jihočeské univerzitě, Hyperspace pro formativní hodnocení a badatelsky orientovanou výuku v přírodovědných předmětech a matematice.