Galavečer

Jak už bývá na našich studentských konferencích tradicí, i letos na Vás čeká sobotní program v podobě galavečera, který se odehraje v prostorách Konviktu. V průběhu večera se můžete těšit na tombolu, ve které na Vás čekají zajímavé ceny. Pro Vaše pobavení vystoupí spolek Psychopartička, který zahrnuje skupinku studentů bavící se improvizací. Milují diskomfort, spontánnost a trapno. Doufáme, že si tuto trojici zamilujete společně s námi.

 

Dále Vás čeká hudební vystoupení dua KLÁVA. Jak by se tyto dvě muzikantky popsaly? – „Jsme dvě studentky, Eva a Klára, které našly společnou lásku a vášeň ke zpěvu za doprovodu akustických kytar. Sdílená radost z hudby je mnohonásobně větší, proto se občas vydáme do ulic Olomouce a rozzáříme tak běžný den kolemjdoucím, kteří tuto radost chtějí pocítit také. Máme za sebou i pár menších oficiálních koncertů a vystoupení, a jsme moc rády, že tohle bude další z nich.“

 

Samozřejmostí je rovněž bohatý raut, který nesmí na žádné správné akci chybět. Zajištěn je i DJ, taneční parket tedy čeká jen a jen na Vás!

 

Tématem tohoto večera jsou pruhy, a je tedy jen na Vás, jak motiv pojmete a zakomponujete do svého outfitu. Ale nebojte, podmínka vstupu to není. Kromě jídla, pití, hudby a zábavy se setkáte s ostatními účastníky konference a můžete tak navazovat nové kontakty a seznámit se se zajímavými lidmi. Máme pro Vás také připravený fotokoutek, abyste měli na naši konferenci i nějakou hmotnou vzpomínku.

 

Pokud si zatím nejste jisti, nevadí, vstupenky na galavečer bude možné koupit i na místě (v sobotu v infopointu), ale jejich počet je omezen – proto neváhejte!

Těšíme se na Vás!