Tým programu

Jako programový tým máme na starosti to, aby průběh konference probíhal podle předem daného plánu programu, který v průběhu akademického roku sestavujeme. Komunikujeme s přednášejícími a v období konferenčního víkendu se budeme starat o to, aby byly všechny jejich požadavky uspokojeny. Mezi naše další úkoly patří například obstarávání kapely, DJe a také organizace losování o ceny pro večerní galavečer.  

Tereza Altmanová

Jmenuji se Tereza Altmanová. Již druhým rokem studuji psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci a jsem aktivním členem Psychočasu. V souvislosti s nadcházející konferencí v Ostravě působím v programovém týmu. Od konference očekávám hlavně nové zkušenosti, zážitky a prostě něco, co mě obohatí. Zároveň se těším, že poznám nové lidi, kteří zase aspoň trochu rozšíří mé obzory a také na tu zábavu, kterou konference mimo jiné snad také přinese.

Jana Cieslarová

Moje jméno je Jana Cieslarová a jsem studentkou druhého ročníku psychologie na Ostravské Univerzitě. Jsem také aktivní členkou Psychologické české asociace studentů (Psychočas). A v rámci konference jsem v týmu programu. Za tuto možnost jsem velmi ráda. Od konference očekávám plno nových a zajímavých zkušeností a možností setkání se s novými lidmi. Pevně věřím, že se nám konference povede a společně si ji všichni užijeme.

Andrea Ens

Jmenuji se Andrea Ens, jsem studentka 2. ročníku psychologie na Filozofické fakultě Ostravské univerzity a jsem členka programového týmu konference. Od konference očekávám to, že získám nové zkušenosti, poznám, jak funguje celý proces vytváření konference a také, že poznám nové lidi.

Adéla Králová

Jmenuji se Adéla Králová. Studuji druhým rokem obor psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci a jsem aktivní členkou psychologické české asociace studentů (Psychočas). Jsem členkou programového týmu a konferenci vnímám jako skvělou příležitost, jak se potkat se špičkami ve svém oboru a zároveň poznat studenty psychologie i z jiných koutů České republiky. Věřím, že společnými silami se konference vydaří a pro všechny zúčastněné to bude cenná zkušenost.

Tereza Novotná

Jmenuji se Tereza Novotná a jsem studentkou třetího ročníku jednooborové psychologie na Ostravské univerzitě. Jsem aktivní členkou Psychologické české asociace studentů (Psychočas). Na letošní konferenci jsem součástí týmu program. Těším se, že se můžu podílet na plánování konference, přiučit se novým věcem, a hlavně se seznámit s novými lidmi. Doufám, že získám spoustu nových a cenných zkušeností, které by později mohly být přínosem i pro mou budoucnost.