Tým organizace

My jsme organizační tým a naším hlavním úkolem je hladký průběh celé konference. Mimo to máme na starosti také workshopy, doprovodné programy na konferenci i galavečer, výzdobu a spolupráci s ostatními týmy na dalších úkolech. 

Tereza Janáková

Jmenuji se Tereza Janáková a jsem studentkou 3. ročníku psychologie na Ostravské univerzitě. V tomto akademickém roce jsem aktivním členem Psychologické české asociace studentů a na konferenci jsem koordinátorem organizačního týmu. Těším se na spolupráci s tak skvělými a kreativními lidmi jako je nejenom můj tým ale i celý konferenční tým. Od konference očekávám, že se dozvím spoustu nových informací, potkám inspirativní lidi a také odborníky z našeho oboru. Doufám, že se nám konference povede a že si ji spolu i užijeme.

Lada Bubíková

Mé jméno je Lada Bubíková a jsem studentkou 3. ročníku Ostravské Univerzity oboru Psychologie. Je mi velkou ctí se poprvé spoluúčastnit na organizaci psychologické konference. V rámci konference zastávám pozici člena organizačního týmu. Budu dělat vše pro to, aby spolupráce s ostatními členy byla co nejpřínosnější pro nás samotné i pro průběh celé akce. Od konference očekávám hromadu cenných zkušeností a příležitostí, navazování nových kontaktů a mnoho inspirace. Samozřejmě vše doprovázené zábavou a milou atmosférou, o které jsem přesvědčená, že s týmem bez problému zajistíme!

Lucie Horenská

Jmenuji se Lucie Horenská a studuji prvním rokem psychologii na Ostravské univerzitě. Jsem novou členkou české psychologické asociace studentů a jsem vděčná, že mohu být součástí organizačního týmu na konferenci. Téma dětské duše je mi velmi blízké. Ráda v rámci konference obohatím své zkušenosti a potkám se s kapacitami z oboru. Na to se moc těším! Doufám, že se vše vydaří a konferenci si všichni užijeme.

Tereza Kupská

Jmenuji se Tereza Kupská a pocházím z Ostravy a momentálně se připravuji na příjímací zkoušky na psychologii. Jsem členkou organizačního týmu, a jsem velmi ráda za tuhle příležitost, že se můžu na této události podílet. Těší mě spolupráce s tak nadanými a inspirativními lidmi. Mezi má očekávání patří zejména překonání tak velké výzvy, kterou pro mě příprava konference je. Věřím, že se nám vše podaří a konferenci si všichni společně užijeme.

Lucie Veselá

Jmenuji se Lucie Veselá a studuji druhý ročník psychologie na Filozofické fakultě Ostravské univerzity. Jsem aktivní členkou psychologické české asociace studentů a v rámci konference jsem členkou organizačního týmu. Jsem moc ráda, že mám možnost podílet se na konferenci se skvělými lidmi. Od konference očekávám především získání nových cenných zkušeností a také doufám, že se nám konference skvěle vydaří.

Adéla Vyhňáková

Jmenuji se Adél Vyhňáková. Studuji druhým rokem psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci a jsem aktivní členkou psychologické české asociace studentů (Psychočas). Jsem členkou organizačního týmu. Od konference očekávám, že budu mít možnost poznat nové lidi, které zajímá to, co mě. Těším se na to, že se dozvím nové a zajímavé informace a doufám, že se nám celá organizace konference vydaří podle plánu.

Nicolas Vojtáš

Volám sa Nicolas Vojtáš a som študentom 2.ročníka na Ostravskej univerzite. Momentálne som aktívnym členom Psychočasu a na konferencií zastávám pozíciu člena organizačného týmu. Som veľmi rád, že som dostal príležitosť zúčastniť sa takejto konferencie. Od konferencie očakávam, že spoznám nových ľudí so spoločným cieľom, zažijem niečo čo som ešte nezažil. Dúfam, že sa konferencia vydarí.