PR tým

Propagační tým konference má na starost veškerou komunikaci s médii. Spravuje webové stránky, Instagram i facebookovou událost. Zajišťuje, aby se o konferenci dozvěděla široká veřejnost. Mezi další náplně PR týmu patří tvorba plakátů, dárkových a propagačních předmětů, videospotů, komunikace s veřejností přes sociální sítě a představení přednášejících. 

Karolína Rybová

Jmenuji se Karolína Rybová a jsem studentkou třetího ročníku Psychologie na Ostravské univerzitě. Jsem aktivní členkou Psychologické české asociace studentů (Psychočas). V rámci konference zastávám funkci koordinátora PR týmu. Jsem moc ráda, že díky konferenci můžu pracovat v kolektivu skvělých lidí, kteří mají stejný cíl – podílet se na tom, aby celý konferenční víkend dopadl co nejlépe. Organizaci konference považuji za výzvu a zároveň skvělou příležitost být součástí něčeho tak velkého, co nám všem dává smysl.

Dorota Ciencialová

Jmenuji se Dorota Ciencialová a jsem studentkou třetího ročníku Psychologie na Ostravské univerzitě. Pro tento akademický rok jsem aktivní členkou Psychočasu a aby toho nebylo málo, s radostí jsem se také uvrhla do výpomoci s konferencí, konkrétně tedy patřím k PR týmu. Stejně tak jako aktivní zapojení se do Psychočasu a vedení ostravské pobočky, tak i spoluorganizace konference je pro mě příjemnou výzvou. Od konferenčního víkendu mám sama za sebe velká očekávání, ale věřím, že i přes tuto nelehkou situaci se nám společnými silami podaří zorganizovat takovou konferenci, ze které si všichni zúčastnění budou moci odnést přesně to, v co doufali.

Veronika Tomšová

Jmenuji se Veronika Tomšová a jsem studentkou 3. ročníku psychologie na Ostravské univerzitě, kde také působím jako aktivní člen Psychočasu. Za posledních pár dní a týdnů mi ale spíše přijde, že studuji programování a to především proto, že v rámci konference působím jako člen PR týmu a mou hlavní starostí je práce na našem webu. Od konference očekávám spoustu získaných zkušeností nejen v počítačové sféře. Doufám, že konferenční víkend bude jedna velká jízda jak pro nás, tak hlavně pro vás. Těším se na nové zážitky a doufám, že si celou konferenci společně užijeme.

Terezie Traganová

Jmenuji se Terezie Traganová a studuji druhým rokem psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. V rámci konference jsem členkou PR týmu, starám se o náš Instagram a pomáhám s grafikou. Jsem ráda, že mám možnost podílet se na organizaci konference a věřím, že se vše podaří podle plánu.

Simona Jasmína Novotná

Jmenuji se Simona Jasmína Novotná a již třetím rokem studuji obor Psychologie na Filozofické fakultě Ostravské univerzity. Jsem aktivní členkou Psychologické české asociace studentů (Psychočas) a v rámci konference jsem součástí PR týmu. Jsem opravdu ráda za možnost podílet se na organizaci takové události, a to navíc v přátelském kolektivu.