Poznej náš konferenční tým

Konference je pořádána organizačním týmem Psychočasu, který tvoří převážně členové ostravské pobočky. Naše řady doplnili také studenti z Olomouce.

Psychočas je studentskou asociací, která chce vám, studentům i široké veřejnosti, poskytnout možnost seberealizace. Vznikli jsme teprve nedávno, ale naše dveře jsou pro vás otevřené. Jedná se o Psychologickou českou asociaci studentů, která je neziskovou organizací. Byla stvořena studenty, kteří chtějí poskytnout jiným studentům možnost realizovat své nápady v různých projektech a akcích a konference je právě jedním z nich.

Anna Sýkorová

Jmenuji se Anna Sýkorová. Studuji třetím rokem psychologii na Ostravské univerzitě.
Jsem aktivní členkou psychologické české asociace studentů (Psychočas). Zastávám funkci koordinátora konference. Jsem šťastná, že můžu pracovat se skvělými a kreativními lidmi, se kterými společně vytváříme program celé konference.
Věřím, že to bude víkend plný nejen zajímavých informací, ale i zábavy.

Dorota Ciencialová

Jmenuji se Dorota Ciencialová a jsem manažerkou ostravské pobočky Psychočasu. Jestliže máte jakýkoliv dotaz ohledně naší pobočky, neváhejte se na mě obrátit. Jsem tady pro Vás každý den, celý den. Ráda zodpovím všechny otázky o chodu naší pobočky, jednotlivých projektech či případném členství. Věřím, že společně si poradíme.